
Всяко четвърто българче е оставено на баба и дядо
- 12 Декември 2022 | 13:25
- 0 коментара
Всяко четвърто дете в България е оставено от своите родители, или някъде около 20% - 25% от децата у нас на практика са без един или без двамата си родители, които работят в чужбина. В ромската общност процентът стига до...







