Намерени резултати за: "оставам в отбора на герб"

Министър Василева: Оставката на Борисов не беше грешка, той може да оглави трети кабинет! Оставам в отбора на ГЕРБ
Министър Василева: Оставката на Борисов не беше грешка, той може да оглави трети кабинет! Оставам в отбора на ГЕРБ
  • 20 Ноември 2016 | 11:29
  • 0 коментара
Ивелина Василева е част от второто правителство на Бойко Борисов. Преди това е била зам.-кмет на Бургас, а след това и зам.-министър по екологията. С г-жа Василева разговаряме по най-горещите политически теми. ...
TOP