
Починаха още двама от заразените с COVID-19 от Дома в Гара Орешец, влошава се състоянието и на една от медсестрите
- 04 Май 2020 | 17:02
- 0 коментара
Още двама души от заразените с коронавирус в Дома за стари хора в Гара Орешец са починали. Един от тях е издъхнал във врачанската болницата, а другият – в лечебно заведение в Лом, съобщава Нова тв.
Положителни&n...






