
СЛЕД ОПЕРАТИВКА В БЛАГОЕВГРАД! Свалиха от поста „ВиК” шефът в Разлог Пл. Ботев
- 03 Октомври 2014 | 22:00
- 7 коментара
Шефът на клона на „ВиК” в Разлог Пламен Ботев е свален от поста. Заповедта му е връчена вчера по обяд след оперативка в Благоевград от новия директор на водното дружество инж. Росица Димитрова.
Шефск...






