
Лекари призоваха: “Пази ме, за да те опазя” и “Заедно срещу COVID-19”
- 29 Октомври 2020 | 06:55
- 0 коментара
Медиците от столичните болници и през изминалата вечер излязоха пред лечебните заведения, за да призоват обществото за солидарност в трудните времена, в които разпространението на COVID-19 става все по-голямо.
...






