
Онкологичният диспансер в Благоевград ще има нов временен шеф
- 28 Октомври 2021 | 15:25
- 0 коментара
Онкологичният диспансер в Благоевград ще има нов временен шеф, това обяви днес на брифинг кметът Илко Стоянов.
Това ще бъде д-р Теодор Велчев. Община Благоевград има и нова визия за развитието на онкологична...






