
Благоевград се включва в кампанията на Омбудсмана „Синьо лято“
- 15 Юни 2021 | 10:21
- 0 коментара
От днес в 12 града на страната стартира националната кампания на омбудсмана Диана Ковачева „Синьо лято“, насочена в подкрепа на детското психично здраве на подрастващите.
Целта на инициативата е да п...






