
Благоевградчани скочиха срещу еврото, граждани: От това ще спечелят само олигарсите с огромни заплати
- 29 Януари 2020 | 17:05
- 1 коментара
И благоевградчани възстанаха срещу въвеждането на еврото, видя наш репортер.
В анкета, направена в социалната мрежа, гражданите на Блаогевград твърдо заявяват, че по никакъв начин не искат и да чуят за смяна на лева с...






