
За спазване правилата за движение по пътищата призоваха ученици от Център за работа с деца на улицата, които бяха гости в Окръжен съд Кюстендил
- 15 Юни 2026 | 11:31
- 0 коментара
Ученици от първи и втори клас, участници в лятното училище на Център за работа с деца на улицата „Кокиче“ в гр. Кюстендил гостуваха в Окръжен съд Кюстендил. Те бяха водени от управителя на Центъра Ива Зар...












































