
Българското семейство живее от две години в океана
- 03 Януари 2015 | 13:32
- 0 коментара
Пясък вместо сняг и палми вместо елха. Така изглежда Коледа за Мира, Иво и 11-годишната Мая, които от две години живеят в открито море.
Преди две години двойката от София продали къщата си в Канада, напуснали работа и...






