
Солени глоби за собствениците на нощни заведения в Благоевград след снощната акция на МВР, ОБДХ, РЗИ, ОИТ и Агенция Митници
- 23 Юли 2017 | 15:28
- 0 коментара
Солени глоби за собствениците на нощни заведения в Благоевград след снощната акция на МВР, ОБДХ, РЗИ, ОИТ и Агенция Митници.
Изненадващи проверки в благоевградските заведения проведоха , полицаи, данъчни, инспектори о...






