
Добра новина: За първи път оздравелите от COVID-19 са повече от заразените
- 19 Май 2020 | 12:48
- 0 коментара
За първи път имаме повече оздравели от коронавирус, отколкото заразени,. Това каз шефът на Националния оперативен щаб ген. майор проф. Венцислав Мутафчийски на брифинга за отварянето на детските градини, в който участва ...






