
Туристи: Банско е супер, но огромните опашки за лифта са психически тормоз
- 30 Януари 2015 | 08:11
- 1 коментара
"За първа година посещавам зимния курорт Банско. За четвърти ден съм тук, всичко ми харесва - красив град, впечатляваща архитектура, отлична кухня, добро обслужване. Санитарните възли са невероятно чисти при толкова мног...






