
Заържаха мъж от Огняново с половин грам амфетамин
- 28 Декември 2017 | 10:49
- 0 коментара
Полицаи спипаха мъж от с. Огняново с 0,5 гр. амфетами.
Около 15:30 часа на 22.12.2017г. в местността „Долни Бани“, землище на с.Огняново, общ.Гърмен, при проверка на лек автомобил „Сузуки“, упр...






