
Намерено е овъглено тяло на жена в Перник, има подозрения за самозапалване!
- 23 Ноември 2014 | 04:54
- 0 коментара
Овъглено тяло на жена е намерено в гараж в Перник, съобщиха от прецентъра на ОДМВР – Перник.
По неофициална информация жена се е самозапалила, като е оставила предсмъртно писмо, в което тя обяснява, че бедността...






