
Община Благоевград с програма за овладяване популацията на безстопанствени кучета
- 20 Ноември 2020 | 13:42
- 1 коментара
Програмата е част от управленската стратегия на настоящото ръководство за подобряване на градската среда.
Проблемът с безстопанствените кучета на територията на общината, отдавна очаква ефективно и дългосрочно решение...







