
В Банско ще се проведе среща със собственици на хотели и заведения за обществно хранене
- 01 Декември 2014 | 11:52
- 0 коментара
Във връзка с предстоящия активен туристически сезон Обласна дирекция по безопастност на храните -Благоевград , Държавна автомобилна инспекция и Община Банско организират ежегодна среща със собственици на хотели и заведен...






