
Пореден ужас заради емблемата на ЦСКА! Съблякоха и обраха дете в столичен автобус
- 22 Февруари 2020 | 08:39
- 0 коментара
Крадци съблякоха голо до кръста и обраха 14-годишно дете в атобус в София, информира NOVA.
Свидетел на агресията станала журналистката Мария Кадийска.
Автобусът се е движел по линия 404 в посока "Дружба"...






