
Благоевград е по-зелен и по-приветлив! Продължава облагородяването на града
- 03 Декември 2021 | 12:45
- 0 коментара
Община Благоевград продължава активна работа по засаждането на дръвчета и зацветяването с луковични растения на различни места в града.
Преди дни на тротоарни площи по ул. „Алеко Константинов“ бяха посаден...






