
Тържествено откриват облагородения извор „Благата вода“ в село Баня
- 03 Юли 2018 | 10:48
- 0 коментара
Инж. Красимир Герчев, председателят на Общински съвет-Разлог д-р Мария Копанарова и кметицата на с. Баня Мария Юрганчева ще открият облагородения кът „Благата вода“.
Лековитата минерална вода на с.Баня е и...






