
Горя къща обитавана от просяци и клошари тази сутрин в Благоевград
- 20 Май 2015 | 08:37
- 0 коментара
Горя къща обитавана от просяци и клошари тази сутрин в Благоевград.
На тел. 112 около 4 часа тази сутрин е подаден сигнал за горяща къща на ул. "Славянска" в Благоевград. Тя е отчуждена от собствениците й, в момента с...






