
11-годишно момче почина след обгазяване, други две берат душа
- 07 Март 2022 | 12:58
- 0 коментара
11-годишно момче почина след обгазяване в къща в ямболския квартал „Райна Княгиня“. Неговият брат и сестра са в критично състояние и са настанени в реанимацията на ямболската болница.
Сигналът за инцидента...







