
МВР: Двама полицаи са обгазени след инцидент в дом за възрастни хора, жена е починала
- 29 Август 2025 | 09:16
- 0 коментара
Жена на 86 години е починала, вероятно от инфаркт, а двама полицейски служители от Карнобат са леко обгазени след инцидент в социалния дом за възрастни хора в карнобатското село Огнен. Това съобщиха от Областната дирекци...









