
Борисов към Меркел: Няма да отстъпим за Македония!
- 03 Ноември 2020 | 15:27
- 0 коментара
Министър-председателят Бойко Борисов проведе видеоконферентен разговор с канцлера на Федерална Република Германия Ангела Меркел, съобщи правителствената информационна служба.
„Аз и България сме благодарни за а...






