
Държавата отново влиза във владение на НСБ „Цар Самуил“, Петрич
- 16 Юни 2022 | 16:59
- 0 коментара
В присъствието на кмета Димитър Бръчков и на част от спортната общественост министърът на младежта и спорта в оставка Радостин Василев обяви, че държавата отново влиза във владение на НСБ „Цар Самуил“, Петрич...






