
Пик на новодиагностицирани с COVID-19 в област Благоевград, затягат мерките!
- 13 Октомври 2020 | 14:40
- 0 коментара
„247 лица от Благоевградска област са потвърдени с COVID-19 за седмица, което е най-високата стойност от началото на пандемията. На домашно лечение са 207, хоспитализираните също нарастват, те са 40. Изписаните пре...






