
Ново изискване към студентите: Искаш на общежитие - минаваш през психодиспансер
- 21 Септември 2016 | 08:47
- 0 коментара
Университети изискват бележки от психодиспансер за студентите, които се настаняват в общежитията. Идеята е по този начин да се гарантира по-голяма сигурност за младежите, които живеят в блоковете, пише Монитор.Отделно им...






