
Собственикът на изгорелия "Мерцедес" в Симитли Б. Стоилков пред Pirinsko.com: "Нямам врагове, не дължа пари на никого, никой не дължи на мен"
- 09 Май 2018 | 14:44
- 0 коментара
"Нямам врагове, не дължа пари на никого, никой не дължи на мен".
Това заяви пред Pirinsko.com.собственикът на опожарения тази нощ "Мерцедес" в Симитли Благой Стоилков.
По думите му, всичко се случило към 2 и 30 таз...






