
ВНИМАНИЕ! Изключват от училище за неприлична снимка във Фейсбук
- 07 Октомври 2015 | 08:17
- 0 коментара
Неприлична снимка или клипче със съученик или с учител, качени във Фейсбук, се наказват с изключване от училище, съобщава "Монитор".
Онлайн поведението на децата присъства във все повече училищните правилници...






