
Управителят на ВиК Благоевград инж. Р. Димитрова: Хотели в Банско ползват неправомерни количества вода
- 08 Февруари 2020 | 12:45
- 0 коментара
Кметът на Банско Иван Кадев проведе първата си работна среща с управителя на ВиК ЕООД гр.Благоевград инж.Росица Димитрова.
Тя беше по инициатива на общинското ръководство на Банско във връзка с проблемите във ВИК сект...






