
ОД на МВР-Благоевград призовава гражданите да пътуват само при неотложност
- 16 Април 2020 | 09:16
- 0 коментара
Във връзка с последните разпореждания на Националния оперативен щаб, целящи ограничаване разпространението на COVID-19 на територията на страната, на входно-изходните артерии на гр. Благоевград са разположени шест КПП, к...






