
Шефът на жп превозвачите: У нас се движат нелицензирани локомотиви
- 11 Декември 2016 | 09:50
- 0 коментара
„Булмаркет” е сериозна фирма, познавам ръководстовото й, съмнявам се, че ще позволят да включат вагон без документи или пък да не спазят изискванията за безопаснот. При едно произшествие – всички са вът...






