
Обучиха здравни работници от Симитли за борба срещу тютюнопушене, нездравословно хранене, агресия .....
- 25 Октомври 2017 | 11:25
- 0 коментара
Здравно - образователна кампания за превенция на хроничните незаразни болести се проведе в Симитли. В клуба на инвалида „Кураж“ бяха извършвани мерене на кръвно налягане, определяне на индек...






