
Кирил Георгиев: Някой ни е изпреварил с поставянето на билборда "Сбогом, Вельо!", има и други, които негодуват срещу кмета на Петрич
- 10 Юли 2015 | 17:49
- 0 коментара
"Сбогом, Вельо!", появил се тази сутрин на входа на Петрич, не е дело на трите сдружения, които открито се обединиха срещу управлението на кмета. Изпреварили са ни, което ме радва. Има и други, които негодуват срещу него...






