
Наядкари пожелаха здраве на жителите на село Сушица и община Симитли
- 25 Декември 2021 | 12:48
- 0 коментара
По стара българска традиция наядкари обиколиха къщите в село Сушица, за да пожелаят здраве и берекет на всички жители на населеното място, както и на мен всички хора в община Симитли.
Наядкарите бяха посрещнати и в до...






