
Лекари от реанимация в МБАЛ-Благоевград се борят за живота на натровила се 46-годишна жена
- 08 Октомври 2016 | 09:14
- 0 коментара
46-годишна жена от Благоевград, майка на тийнейджърка, изпадна в депресия и погълна умишлено сода каустик. Направилата опит за самоубийство жена е с изгаряне на устната кухина, засегнат е и хранопроводът, настанена ...






