
Лекар разкри какво е състоянието на натровените в Банско деца
- 17 Август 2021 | 14:17
- 0 коментара
13 деца бяха приети в неделя в болницата в Разлог със симптоми на хранително натравяне. Три от тях са изписани, защото състоянието им вече е нормализирано.
Децата са възраст между 9 и 13 години и са от Софийски таекуо...








