
Внимание! Откриха ешерихия коли в насипен сладолед
- 19 Юли 2019 | 10:24
- 0 коментара
Проби, направени от Асоциацията „Активни потребители”, показват, че сладоледът, който се продава на улицата, може да бъде опасен. В 4 от 11 от тях са открити бактерията ешерихия коли.
В разгара на лятото о...






