
Община Банско стартира обработка на зелени площи срещу насекоми
- 22 Юли 2025 | 11:51
- 0 коментара
В нощта на 22 юли (вторник), след 22:00 ч., Община Банско ще проведе дезинсекция и дезакаризация на откритите площи в града. Целта на акцията е ограничаване на популацията на комари, кърлежи, бълхи, мухи, молци и други в...









