
Николай Шушков: Приел съм за свой дълг да работя за по-добрата мобилност и социализация на хората с нарушено зрение в Благоевград
- 15 Октомври 2023 | 16:20
- 0 коментара
Приел съм за свой дълг да работя за вашата по-добра мобилност и социализация; за създаване на по-добри условия за придвижването ви по улиците на Благоевград чрез по-добра пешеходна навигация; за изграждането на поне два ...



















