
Наркозависим се оплака от условията на следствения арест в Благоевград
- 20 Януари 2018 | 07:11
- 0 коментара
Наркозависим благоевградчанин се оплака от условията в следствения арест.
„Нямам сили да ходя, падам, имам температура и ме тресе от наркотиците, а в ареста ми дадоха да спя на второто легло, на което не мога да...







