
Рекордно нарастване на спестяванията на българите по време на пандемия
- 24 Април 2021 | 13:25
- 0 коментара
По време на пандемията хората спестиха рекордна сума в банките. От началото на извънредното положение до края на март депозитите на домакинствата са нараснали с 6,73 млрд. лв., или с 12%, показват данните на БНБ.
Това...






