
Ако си дал от себе си, не си живял напразно
- 23 Декември 2015 | 07:45
- 0 коментара
Ако си дал, ако си дал, ако си дал от себе си, не си живял, не си живял напразно…” Няма българин, чието сърце да не трепне от тези думи от текста на Иля Велчев, от тази музика и от този глас. Защото те могат...






