
Пресъхна вадата на Напоителни системи в Благоевград
- 03 Август 2024 | 15:19
- 5 коментара
Вадата на Напоителни системи пресъхна, съобщи в социалните мрежи кметът на Община Благоевград Методи Байкушев.
"От нея поливахме почти всички зелени площи в центъра. Реката почти изчезна. Скъпи съграждани, ...










