
„Написаното остава. Пиши правилно!“ в Благоевград
- 22 Май 2019 | 16:38
- 0 коментара
Десетки възпитаници на Второ основно училище „Димитър Благоев“, студенти от специалност „Българска филология“ към ЮЗУ и бивши ученици на II ОУ се включиха днес в кампанията „Написаното остав...






