
22 германци се нанесоха в безлюдно родопско село
- 13 Август 2015 | 08:27
- 0 коментара
Източник: Thinkstock/Guliver
Група от 22 германци, желаещи да живеят в близък досег с природата, се е заселила в изчезващото българско село Одринци в Родопите, близо до границата с Гърция, където живеят без ...






