
Граждани сигнализират: Бездомни кучета окупираха Благоевград, налитат на хора
- 05 Февруари 2020 | 12:02
- 5 коментара
В разгара на зимата десетки захвърлени бездомни кучета са окупирали центъра на областния град на Югозапада Благоевград и нападат хора, жалет се в социалната мрежа граждани.
„Кучета разкъсаха палтото ми в градинк...







