
Борисов: Надали някой обича пожарникарите повече от мен
- 08 Февруари 2015 | 18:59
- 0 коментара
Едно време имаше една тенекия с дефламол, след пожар се събличахме и се мажехме като пехливански борци. Така сме служили – с обикновени противогази, които махахме като пластилин от лицата си, а сега каква техника и...






