
Над 200 млади надежди мериха сили в турнир по спортна гимнастика, кметът Камбитов ги поздрави
- 22 Ноември 2015 | 21:18
- 0 коментара
Приключи XII международен турнир по спортна гимнастика за юноши и девойки, организиран от ГК „Любчо Солачки“ и Община Благоевград в памет на треньора Любчо Солачки. Състезателите и треньорите получиха п...






