
Набор 83 на Пирин Благоевград се събра на маса и терен 20 години след като стана втори в България!
- 24 Юли 2022 | 17:15
- 2 коментара
Родените през 1983-та година орлета се събраха точно 20 години след последния си мач. Това бе финалната четворка в първенството и мача с Ботев Пловдив. Срещата завърши 2:2 и орлетата на Йордан Попмихайлов станаха втори в...









